Platit lze při převzetí objednávky, nebo předem na účet prodávajícího, případně jej zaslat dobírkou. Vybrané zboží je možné zaslat Českou poštou nebo nebo si jej můžete vyzvednout na kontaktním místě  v Novém Jičíně.

  1. Osobní předání zboží na smluvené místě.
    Jedná se o předání zboží zatím pouze v městě Nový Jičín (PSČ 74101). Ke zboží je připočítáno balné ve výši 10,- Kč. Pokud si vyberete tuto možnost předání zboží, ozve se Vám na Vámi zadané kontaktní telefonní číslo pracovník obchodu. Standardně je zboží možné si převzít v po-pá od 13:00 do 18.00 hod. a to Charitním domě Matky Terezy na adrese Dolní brána 57, Nový Jičín druhý pracovní den od obdržení objednávky. Je možné však domluvit i jiný čas vyzvednutí zboží, případně jiné místo převzetí zboží.
  2. Zaslání zboží.
    Ceny dopravy se liší podle způsobu platby za objednávku, váhy a dle její celkové hodnoty. Jedná se o dopravu v rámci České repuliky. Cena dopravy se počítá dle celkové váhy objednávky. Při zaslání zboží na dobírku je připočítáno doběrečné 30,- Kč. Při platbě předem na účet prodávajícího doběrečné není účtováno.
    Balíky o váze do 5 kg zasíláme společností Geis Parcel – za 99,- Kč, balíky o váze 5 – 10kg za 150,-Kč.