Dodací podmínky

Platit lze při převzetí objednávky, nebo předem na účet prodávajícího, případně jej zaslat dobírkou. Vybrané zboží je možné zaslat Českou poštou nebo nebo si jej můžete vyzvednout na kontaktním místě  v Novém Jičíně.

  1. Osobní předání zboží na smluvené místě.
    Jedná se o předání zboží zatím pouze v městě Nový Jičín (PSČ 74101). Ke zboží je připočítáno balné ve výši 10,- Kč. Pokud si vyberete tuto možnost předání zboží, ozve se Vám na Vámi zadané kontaktní telefonní číslo pracovník obchodu. Standardně je zboží možné si převzít v po-pá od 13:00 do 18.00 hod. a to Charitním domě Matky Terezy na adrese Dolní brána 57, Nový Jičín druhý pracovní den od obdržení objednávky. Je možné však domluvit i jiný čas vyzvednutí zboží, případně jiné místo převzetí zboží.
  2. Zaslání zboží.
    Ceny dopravy se liší podle způsobu platby za objednávku, váhy a dle její celkové hodnoty. Jedná se o dopravu v rámci České repuliky. Cena dopravy se počítá dle celkové váhy objednávky. Při zaslání zboží na dobírku je připočítáno doběrečné 30,- Kč. Při platbě předem na účet prodávajícího doběrečné není účtováno.
    Balíky o váze do 5 kg zasíláme společností Geis Parcel – za 99,- Kč, balíky o váze 5 – 10kg za 150,-Kč.